Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale curatenie NUMAR DE REFERINTA: P230112-1 PRET DE CATALOG: 236,24 RON / Unitate de m

Număr anunț
DA32366408
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,24 RON
Valoare atribuită
236,24 RON
Data publicării
12.01.2023 00:00
Data finalizării
13.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,24 RON

din 236,24 RON estimat