Atribuită
Cumpărare directă
Scaun vizitator tapitatT05-20 BUC Bibliotecă 5 rafturi stejar-18 BUC CONFORM OFERTEI DE PRET DIN 10.
- Număr anunț
- DA32367536
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,ION HAULICA"IPATELE (CUI 17150258)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PROD SIB S.R.L. (CUI 43891145)
- Cod CPV
- 39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.262 RON
- Valoare atribuită
- 10.262 RON
- Data publicării
- 12.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.