Atribuită Cumpărare directă

SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO

Număr anunț
DA32368958
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 (CUI 12556027)
Furnizor / câștigător
HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.635 RON
Valoare atribuită
1.635 RON
Data publicării
12.01.2023 00:00
Data finalizării
13.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.635 RON

din 1.635 RON estimat