Atribuită Cumpărare directă

APA MINERALA /PLATA BORSEC 0.5L 240 buc apa minerala si 120 buc apa plata

Număr anunț
DA32369429
Autoritate contractantă
COMUNA HODAC(PRIMARIA COMUNEI HODAC) (CUI 4641555)
Furnizor / câștigător
COMVIG IMPEX SRL (CUI 1235455)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,80 RON
Valoare atribuită
658,80 RON
Data publicării
12.01.2023 00:00
Data finalizării
13.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,80 RON

din 658,80 RON estimat