Atribuită Cumpărare directă

Boxe Genius SP-Q180 2.0 , RMS 6W

Număr anunț
DA32370714
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15662430)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,75 RON
Valoare atribuită
129,75 RON
Data publicării
12.01.2023 00:00
Data finalizării
13.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,75 RON

din 129,75 RON estimat