Atribuită Cumpărare directă

Lemod Solu 125mg liof.inj.+solv.

Număr anunț
DA32371256
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.017 RON
Valoare atribuită
1.017 RON
Data publicării
12.01.2023 00:00
Data finalizării
13.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.017 RON

din 1.017 RON estimat