Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reabiliotare spatii morga la SML si Laboratorul de anatomie patologica
- Număr anunț
- DA32371457
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- NEVIDA PROF SRL (CUI 28635020)
- Cod CPV
- 45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.936,02 RON
- Valoare atribuită
- 49.936,02 RON
- Data publicării
- 12.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.