Atribuită
Cumpărare directă
Verificari tehnice in utlizare pentru investigatii/examinari cu caracter tehnic
- Număr anunț
- DA32372014
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
- Furnizor / câștigător
- RINA SIMTEX - ORGANISMUL DE CERTIFICARE SRL (CUI 12351790)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.600 RON
- Valoare atribuită
- 4.600 RON
- Data publicării
- 12.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.