Atribuită Cumpărare directă

Telefon fix analogic Panasonic KX-TS500FXW, White

Număr anunț
DA32372888
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ROINTERMED OFFICE SRL (CUI 25582974)
Cod CPV
32429000-6 · Echipament de retea telefonica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,96 RON
Valoare atribuită
957,96 RON
Data publicării
13.01.2023 00:00
Data finalizării
16.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,96 RON

din 957,96 RON estimat