Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere sistem antiincendiu, pe o perioada de 24 luni, la imobil existent

Număr anunț
DA32373165
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
RASSCO SECURITATE SA (CUI 11816587)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.592 RON
Valoare atribuită
23.592 RON
Data publicării
13.01.2023 00:00
Data finalizării
18.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.592 RON

din 23.592 RON estimat