Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ - SERVICIULUI DE ASISTENȚĂ LA DOMICILIU PERSOANE VÂRSTNICE

Număr anunț
DA32373561
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
PLEŞA GHEORGHE CABINET INDIVIDUAL DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 33469780)
Cod CPV
98513310-8 · Servicii de asistenta la domiciliu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
13.01.2023 00:00
Data finalizării
16.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat