Atribuită
Cumpărare directă
Cuier Cuiere tip pom cu 12 agatatori metal gri 365 x 520 x 1700 mm 4 picioare suport umbrela
- Număr anunț
- DA32375753
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
- Cod CPV
- 39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,90 RON
- Valoare atribuită
- 179,90 RON
- Data publicării
- 13.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.