Atribuită Cumpărare directă

Piese auto

Număr anunț
DA32375815
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.858,10 RON
Valoare atribuită
2.858,10 RON
Data publicării
13.01.2023 00:00
Data finalizării
17.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.858,10 RON

din 2.858,10 RON estimat