Atribuită Cumpărare directă

Electrozi sudura OK48.60 invelis-bazic (AWS E7018) 5.0x450mm 6.0kg ESAB

Număr anunț
DA32376161
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,38 RON
Valoare atribuită
209,38 RON
Data publicării
13.01.2023 00:00
Data finalizării
16.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,38 RON

din 209,38 RON estimat