Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional laser monocrom BROTHER DCP-B7520DW, A4, USB, Retea, Wi-Fi
- Număr anunț
- DA32376857
- Autoritate contractantă
- Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 949,50 RON
- Valoare atribuită
- 949,50 RON
- Data publicării
- 13.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.