Atribuită Cumpărare directă

Serv.actualiz. informatica LEX EXPERT/legisl.eur.contr.LM130/1079/20.04.2022 act ad1/3894/29.12.2022

Număr anunț
DA32377092
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI 6756055)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
493,60 RON
Valoare atribuită
493,60 RON
Data publicării
13.01.2023 00:00
Data finalizării
13.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

493,60 RON

din 493,60 RON estimat