Atribuită
Cumpărare directă
Consumabile sediu PRF
- Număr anunț
- DA32377262
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
- Cod CPV
- 44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,77 RON
- Valoare atribuită
- 211,77 RON
- Data publicării
- 13.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.