Atribuită Cumpărare directă

Pistol presiune cu lance completa (duza + protectie)

Număr anunț
DA32378239
Autoritate contractantă
CARPATMONTANA SERV S.A. (CUI 26832874)
Furnizor / câștigător
OCEANIC SERVCOM SRL (CUI 17126837)
Cod CPV
42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,69 RON
Valoare atribuită
222,69 RON
Data publicării
13.01.2023 00:00
Data finalizării
16.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,69 RON

din 222,69 RON estimat