Acasă · Licitații
· Servicii de dezvoltare de software de analiza financiara si contabilitate (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezvoltare de software de analiza financiara si contabilitate
- Număr anunț
- DA32378485
- Autoritate contractantă
- COMUNA ANDRASESTI (CONSILIUL LOCAL ANDRASESTI) (CUI 4231636)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
- Cod CPV
- 72212440-5 · Servicii de dezvoltare de software de analiza financiara si contabilitate (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 13.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.