Atribuită Cumpărare directă

Achizitie cuptor cu microunde

Număr anunț
DA32378837
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI 24972170)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39711362-4 · Cuptoare cu microunde (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,98 RON
Valoare atribuită
285,98 RON
Data publicării
13.01.2023 00:00
Data finalizării
16.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,98 RON

din 285,98 RON estimat