Atribuită Cumpărare directă

Servicii publicitare proiect Cresterea eficientei energetice a blocului L1, Componenta C5 PNRR

Număr anunț
DA32378983
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
EXPRES MEDIA FACTORY S.R.L. (CUI 40098529)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.235,80 RON
Valoare atribuită
9.235,80 RON
Data publicării
13.01.2023 00:00
Data finalizării
17.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.235,80 RON

din 9.235,80 RON estimat