Atribuită Cumpărare directă

Sistem centrala telefonica Call -Center cu accesorii incluse necesara la Fabrica de Timbre CN-PR

Număr anunț
DA32379047
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
32552310-3 · Centrale telefonice digitale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179.595,80 RON
Valoare atribuită
179.595,80 RON
Data publicării
13.01.2023 00:00
Data finalizării
16.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179.595,80 RON

din 179.595,80 RON estimat