Atribuită Cumpărare directă

COMPOT DE ANANAS 565G

Număr anunț
DA32380115
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
STAR PRES SRL (CUI 2383190)
Cod CPV
15332400-8 · Conserve de fructe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.617,28 RON
Valoare atribuită
3.617,28 RON
Data publicării
16.01.2023 00:00
Data finalizării
17.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.617,28 RON

din 3.617,28 RON estimat