Atribuită Cumpărare directă

Set a 5 burghie SDS plus, diametru 5 - 10 mm

Număr anunț
DA32381286
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02560 (CUI 11906647)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,50 RON
Valoare atribuită
181,50 RON
Data publicării
16.01.2023 00:00
Data finalizării
17.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,50 RON

din 181,50 RON estimat