Atribuită Cumpărare directă

CT ION MINCU - PACHET PRODUSE ALIMENTARE / 2023.01.16

Număr anunț
DA32382660
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ion Mincu (CUI 4297894)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI 8017008)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.174,94 RON
Valoare atribuită
4.174,94 RON
Data publicării
16.01.2023 00:00
Data finalizării
16.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.174,94 RON

din 4.174,94 RON estimat