Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de mentenanta sistem informatic Consiliul Judetean Tulcea

Număr anunț
DA32384080
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.400 RON
Valoare atribuită
50.400 RON
Data publicării
16.01.2023 00:00
Data finalizării
17.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.400 RON

din 50.400 RON estimat