Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie si punere in functiune echipament tip ETD, model QS B220
- Număr anunț
- DA32385195
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA (CUI 10300854)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS PLUS SRL (CUI 15732322)
- Cod CPV
- 45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.909 RON
- Valoare atribuită
- 22.909 RON
- Data publicării
- 16.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.