Atribuită
Cumpărare directă
HP ADF Maintenance Kit L2718A: LJ M525/M575/M630/M680/M725/ M775 OJ X585 ScanJet 7500/8500 ORIGINAL
- Număr anunț
- DA32385455
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,72 RON
- Valoare atribuită
- 246,72 RON
- Data publicării
- 16.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.