Atribuită
Cumpărare directă
CABLU UTP CAT6 CUPRU 100% ROLA 305M ( cat.6 cat6 cat.6e cat 6 cat 6e )
- Număr anunț
- DA32386882
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 699,16 RON
- Valoare atribuită
- 699,16 RON
- Data publicării
- 16.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.