Atribuită Cumpărare directă

BANDAJ ELASTIC 10X5 / 15X5 = FEB 2023 = UPU = FE 66 / 11.01.2023

Număr anunț
DA32388507
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
471,60 RON
Valoare atribuită
471,60 RON
Data publicării
16.01.2023 00:00
Data finalizării
17.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

471,60 RON

din 471,60 RON estimat