Atribuită Cumpărare directă

R 759/16.01.2023 - 5423N 52-LAMPA INSPECTIE ACU. LED 2+5 ECO

Număr anunț
DA32388996
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
31527210-1 · Lanterne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800 RON
Valoare atribuită
800 RON
Data publicării
16.01.2023 00:00
Data finalizării
17.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800 RON

din 800 RON estimat