Atribuită Cumpărare directă

PIEPT DE PUI DEZOSAT AMB.LA PUNGA ÎNTREG, FARA PIELE (NEINJECTAT)

Număr anunț
DA32389292
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE Iasi (CUI 13582067)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI 6550631)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
580,09 RON
Valoare atribuită
580,09 RON
Data publicării
16.01.2023 00:00
Data finalizării
17.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

580,09 RON

din 580,09 RON estimat