Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,3% sub estimat
Servicii de curatenie la sediile si statiile ST Craiova Lot 1 si Lot 2
- Număr anunț
- CN1009275
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- GALANO PREST SRL (CUI 11286197)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231.421,65 RON
- Valoare atribuită
- 172.868,52 RON 25,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.02.2019 07:26
- Anunț de atribuire
- CAN1015279
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040541
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Lot 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Lot 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040541.pdf
- Modele de formulare.pdf.p7s
- Proiect de contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GALANO PREST SRL CUI RO 11286197
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MINPREST SERV SA CUI 14814483
Valoare atribuită
172.868,52 RON
din 231.421,65 RON estimat
25,3%
Adjudecat la 74,7% din estimat · economie 58.553,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.