Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 38,7% sub estimat

Acord cadru-Lucrari de intretinere periodica- covoare astfaltice pentru reteaua de drumuri nationale din administrarea DRDP Craiova, Anul I-III: Lot 1-SDN Craiova Lot 2- SDN Dr. Tr. Severin Lot 3- SDN Tg. Jiu Lot 4- SDN Rm Valcea Lot 5- SDN Slatina

Număr anunț
CN1009224
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Cod CPV
45233139-3 · Lucrari de intretinere a drumurilor nationale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240.653.754,23 RON
Valoare atribuită
147.503.846,97 RON 38,7% sub estimat
Data publicării
21.02.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1020950
Termen limită
02.04.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 037-082530
Documentație de atribuire
DF1040380

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
Terți susținători 1
CONSORZIO STABILE EBG CUI 02858031202
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

147.503.846,97 RON

din 240.653.754,23 RON estimat 38,7%

Adjudecat la 61,3% din estimat · economie 93.149.907,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.