Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare lapte si produse lactate
- Număr anunț
- CN1009185
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN AGROIND SRL (CUI 6675589)
- Cod CPV
- 15543200-8 · Branza Cheddar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.733.750 RON
- Valoare atribuită
- 1.733.677,20 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1015535
- Termen limită
- 22.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 037-082781
- Documentație de atribuire
- DF1040184
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.docx.p7s
- FisaDate_DF1040184.pdf
- formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MERIDIAN AGROIND SRL CUI RO 6675589
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
MERIDIAN AGROIND SRL CUI RO 6675589
Valoare atribuită
1.733.677,20 RON
din 1.733.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro