Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse si materiale faianta/gresie

Număr anunț
DA34929640
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
PRODES 2002 SRL (CUI 14312762)
Cod CPV
44912200-8 · Gresie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.871 RON
Data publicării
30.01.2024 13:46
Data finalizării
31.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.871 RON