Atribuită Cumpărare directă

LACTATE+CONSERVA

Număr anunț
DA32392862
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC TRANSILVANIA NASAUD (CUI 4512216)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
792,16 RON
Valoare atribuită
792,16 RON
Data publicării
17.01.2023 00:00
Data finalizării
18.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

792,16 RON

din 792,16 RON estimat