Atribuită Cumpărare directă

Cafetiera TEFAL Includeo CM533811, 1.25l, 1000W, 15 cesti, negru

Număr anunț
DA32394020
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTA,,SERGIU CELIBIDACHE (CUI 17732787)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,99 RON
Valoare atribuită
167,99 RON
Data publicării
17.01.2023 00:00
Data finalizării
18.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,99 RON

din 167,99 RON estimat