Atribuită
Cumpărare directă
Reportofon digital profesional TSM Soroka AR-S-16E, 9 m, detectie vocala, inregistrare 1122 h
- Număr anunț
- DA32395414
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
- Cod CPV
- 32342450-1 · Aparate de inregistrare vocala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.889 RON
- Valoare atribuită
- 1.889 RON
- Data publicării
- 17.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 18.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.