Atribuită
Cumpărare directă
CABLU video LOGILINK, HDMI (T) la HDMI (T), 10m
- Număr anunț
- DA32395543
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU (CUI 29032116)
- Furnizor / câștigător
- CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
- Cod CPV
- 32581100-0 · Cablu de transmitere a datelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 224,09 RON
- Valoare atribuită
- 224,09 RON
- Data publicării
- 17.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 18.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.