Atribuită
Cumpărare directă
Boluri biodegradabile supa cu capac, trestie de zahar, 425 ml, set 50 buc
- Număr anunț
- DA32395837
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
- Furnizor / câștigător
- BIOSECTOR S.R.L. (CUI 35556956)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 17.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 18.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.