Atribuită Cumpărare directă

Dezumidificator TROTEC TTK 120 S, 35 litri/zi, 510mc/h, pentru spatii de pana la 95mp

Număr anunț
DA32396771
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
42520000-7 · Echipamente de ventilatie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.603 RON
Valoare atribuită
3.603 RON
Data publicării
17.01.2023 00:00
Data finalizării
18.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.603 RON

din 3.603 RON estimat