Atribuită Cumpărare directă

Scaunele de birou ergonomic, cu fata si spatarul tapitate cu piele ecologica de culoare neagra

Număr anunț
DA32397969
Autoritate contractantă
ASOCIATIA SOCIETATEA ROMANA DE CARDIOLOGIE (CUI 5679116)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
999,80 RON
Valoare atribuită
999,80 RON
Data publicării
17.01.2023 00:00
Data finalizării
19.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

999,80 RON

din 999,80 RON estimat