Atribuită Cumpărare directă

Servicii asistenta tehnica pentru software sistem informatic integrat

Număr anunț
DA32398660
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Arii Naturale Protejate (CUI 37423654)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.218 RON
Valoare atribuită
64.218 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.218 RON

din 64.218 RON estimat