Atribuită Cumpărare directă

Memorie DDR Zeppelin DDR3 4 GB, frecventa 1600 MHz, 1 modul, „ZE-DDR3-4G1600b”

Număr anunț
DA32400221
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,50 RON
Valoare atribuită
202,50 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,50 RON

din 202,50 RON estimat