Atribuită Cumpărare directă

Butași înrădăcinați de Begonia Hybrida și Sunpatiens Compact

Număr anunț
DA32400854
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.756,82 RON
Valoare atribuită
14.756,82 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
19.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.756,82 RON

din 14.756,82 RON estimat