Atribuită Cumpărare directă

Achiziție servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto RCA Dacia Logan VN 07 WRX

Număr anunț
DA32401377
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
651,65 RON
Valoare atribuită
651,65 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
19.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

651,65 RON

din 651,65 RON estimat