Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta si asistenta tehnica SCIM pentru Orasul Tandarei Judetul Ialomita

Număr anunț
DA32401608
Autoritate contractantă
ORASUL TANDAREI (CUI 4364888)
Furnizor / câștigător
CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL (CUI 31657974)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
19.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat