Atribuită Cumpărare directă

Pachet articole curatenie

Număr anunț
DA32401843
Autoritate contractantă
COMUNA IANA (CUI 3394325)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.867,38 RON
Valoare atribuită
1.867,38 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.867,38 RON

din 1.867,38 RON estimat