Atribuită Cumpărare directă

Motorina Euro 5 , pe baza de carduri de credit

Număr anunț
DA32402176
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Arii Naturale Protejate (CUI 37423654)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252.221 RON
Valoare atribuită
252.221 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252.221 RON

din 252.221 RON estimat